This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

O firmie

HomeO firmie

O nas

Firma Meble Matim została założona w 2011 roku przez Mateusza Woźniaka. Od początku działania firmy były zorientowane na stworzenie projektu o zasięgu międzynarodowym. Taka wizja zaowocowała powszechną obecnością w 10 krajach, poprzez sieć ponad 50 wykwalifikowanych dealerów na całym świecie.
Kolekcje Meble Matim łączą elegancję i funkcjonalność. Dobór materiałów z szerokiej gamy skór i tkanin, o różnych kolorach i konsystencjach oraz dbałość o detale, tworzą wyjątkowe meble dla współczesnego domu. Do każdego produktu dołączany jest dokument tożsamości, zawierający wszystkie informacje, instrukcje użytkowania i konserwacji oraz szczegóły instalacji, jeśli jest to konieczne. Stała komunikacja z coraz bardziej wyrafinowanym i wymagającym Klientem, odzwierciedla się w dogłębnej analizie potrzeb i oczekiwań rynku. Wysoki poziom know-how jest ciągle podnoszony dzięki badaniom nad materiałami i rozwiązaniami technologicznymi, podnosząc w ten sposób wartość detali. Zaangażowanie w rozwój obejmuje całą firmę i zapewnia jej ciągły wzrost.